13. Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā
Festivāls

13. Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā

Laiks
8. Jūnijs - 9. Jūnijs
Vieta
Pasta sala
Cena
€ 2 - 10
Pievienot
kalendāram
2019-06-08 10:00:00 2019-06-09 22:00:00 Europe/Riga 13. Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā Jelgavas pilsēta no 8. līdz 9. jūnijam aicina apmeklēt vērienīgāko smilšu skulptūru festivālu Baltijā. Šogad dosimies atpakaļ laikā - uz … Pasta sala info@kjelgava.lv

Jelgavas pilsēta no 8. līdz 9. jūnijam aicina apmeklēt vērienīgāko smilšu skulptūru festivālu Baltijā. Šogad dosimies atpakaļ laikā - uz "Antīko pasauli". 

Festivālā pirmo reizi tiks pārstāvētā Mongolija un Kazahstāna, tāpat arī pēc astoņu gadu pārtraukuma dalībai konkursā izraudzīts mākslinieks no ASV. Šis ir viens no retajiem festivāliem pasaulē, kurš joprojām saglabājis konkursa formātu, radot veselīgu konkurenci un veicinot darbu kvalitāti. Par uzvaru ar iepriekš minēto valstu pārstāvjiem sacentīsies arī citu gadu laureāti un titulēti tēlnieki no Krievijas, Ukrainas un Somijas, savukārt Latviju pārstāvēs divas skulptores – Agnese Rudzīte-Kirillova un Zīle Ozoliņa-Šneidere.

Mākslinieki Jelgavā ieradīsies jau 2.jūnijā, bet smilšu skulptūru parks apmeklētājiem tiks atvērts 8.un 9.jūnijā, kad Pasta salā, kā ierasts par svētku noskaņu rūpēsies iemīļoti mūziķi – Credo, Opus Pro, Dziļi violets un īpašie viesi no Lietuvas – Colours of Bubbles, un citi. Vairāk par programmu Šeit.

13.Starptautisko Smilšu skulptūru festivālu rīko Jelgavas pilsēta, pašvaldības iestāde “Kultūra”, sadarbībā ar SIA Ramirent. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties lētāk visās «Biļešu paradīzes» tirdziecības vietās un www.bilesuparadize.lv 

Vairāk informācijas par festivālu festivali.jelgava.lv

Aplūko kā gāja iepriekš

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka