Brīvdabas koncertcikls uz Tu/ Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis
Koncerts

Brīvdabas koncertcikls uz Tu/ Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis

Laiks
12. Jūnijs, Piektdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 15
Pievienot
kalendāram
2020-06-12 19:00:00 2020-06-12 19:00:00 Europe/Riga Brīvdabas koncertcikls uz Tu/ Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis Uzmanību uz koncertu pieejamas papildus biļetes. Vietu skaits ierobežots! Brīvdabas koncertzāle … Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Uzmanību uz koncertu pieejamas papildus biļetes. Vietu skaits ierobežots!

Brīvdabas koncertzāle “Mītava” izziņo pirmos pasākumus brīvdabas koncertsērijā “uz Tu”. Mākslinieki, tāpat kā skatītāji, ir noilgojušies pēc kopējām sajūtām, dzīvām emocijām un skaļiem aplausiem. Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra” aicina uz diviem īpašiem koncertiem un satikšanos klātienē 11. un 12. jūnijā ar ģitāristiem Mārci Auziņu un Kasparu Zemīti, kā arī šarmantajām māksliniecēm Rēziju Kalniņu un Aiju Vītoliņu.

11. jūnijā pulksten 19 uz muzikālu tikšanos aicina ģitāras virtuozs Mārcis Auziņš ar solo programmu “Aizrautība”. Ir liels izaicinājums un reizē unikalitāte, kad tikai viens mākslinieks spēj noturēt skatītāju uzmanību ar savu priekšnesumu vairāk kā stundas garumā, šajā gadījumā – ar ģitārspēles virtuozitāti. Tas ir iespējams tikai ar aizrautību, un Mārcis Auziņš ir gatavs aizraut savā mūzikas pasaulē arī klausītājus. Īpašais vakara viesis būs dziedātāja Aija Vītoliņa.

Savukārt 12. jūnijā pulksten 19 pie sevis ciemos gaida unikāls duets - aktrise Rēzija Kalniņa un ģitārists Kaspars Zemītis. Dzeja un mūzika apvienosies programmā “Brīdis pēc vakariņām”, kurā skatītājiem tiks atklāts mazliet vairāk, personīgāk. “Katram, kurš lasa dzeju ir bijuši brīži, kad šķiet – dzejnieks ir ielūkojies mūsu sirds stūrīšos un norakstījis tās slēptākās ilgas un jūtas.” Rēzija un Kaspars šajā vakarā dalīsies ar tiem dzejoļiem, kuri uzrunājuši viņu sirdis.

Koncertsērijas “uz Tu” mērķis ir savest kopā mūziķus un klausītājus, lai atkal būtu kopā – uz Tu. Ievērojot valstī esošo situāciju, koncertsērijas rīkotāji īpašu uzmanību pievērsīs visiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem.

Koncertu rīko Jelgavas pilsēta un pašvaldības iestāde “Kultūra”. Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv un biļešu kasēs.


Aicināma apmeklētājus:

- būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci

(izņēmums – personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā);

- ievērot roku higiēnu;

- izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Pasākumu norišu vietas organizatoram ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju norišu vietā un aicināt tās atstāt norišu vietu.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka