CIRKA IZRĀDE AR TRANSFORMERU
Izrāde

CIRKA IZRĀDE AR TRANSFORMERU

Laiks
3. Novembris, Otrdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 10 - 6
Pievienot
kalendāram
2020-11-03 19:00:00 2020-11-03 19:00:00 Europe/Riga CIRKA IZRĀDE AR TRANSFORMERU PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 3. NOVEMBRI ŅEMOT VĒRĀ PUBLISKO PASĀKUMU IEROBEŽOJUMUS SAKARĀ AR "COVID -19". UZZINI VAIRĀK  Lielā zāle info@kjelgava.lv

PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 3. NOVEMBRI ŅEMOT VĒRĀ PUBLISKO PASĀKUMU IEROBEŽOJUMUS SAKARĀ AR "COVID -19". UZZINI VAIRĀK ŠEIT!

IEPRIEKŠ IEGĀDĀTĀS BIĻETES UZ PĀRCELTAJIEM PASĀKUMIEM BŪS DERĪGAS.

!Naudas atgriešana par biļetēm uz pārceltajiem pasākumiem netiek veikta.                                                                           

*Lēmums pieņemts balstoties uz Kultūras ministrijas un Patērētāju tiesību aizsardzības biroju izstrādātajiem regulējumu par kārtību, kādā tiks atlīdzināta par biļetēm uz ārkārtējā situācijā pārceltajiem pasākumiem iekasētā nauda.

Aicinām sekot informācijai Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” mājas lapā un sociālo tīklu kontos.


Nākotne jau ir klāt. Tikko kļuvis zināms, ka Latviju apmeklēs robotu transformers. Kas viņš ir un no kurienes ieradies, šie jautājumi paliek atklāti. Bet robots ir draudzīgs. Tas ir 2,5 metrus garš, ar skaņas un gaismas specefektiem. Robots neatstās vienaldzīgu nevienu bērnu. Ikviens, kurš ieradīsies, varēs iepazīties un nofotografēties ar transformeru.

Jaunajā programmā jūs redzēsiet gan klasiskos cirka mākslas numurus, gan jaunus trikus. Veiklības brīnumi no gaisa vingrotājiem un akrobātiem, hula-hupa, iepatiksies gan pieaugušajiem, gan bērniem. Un, protams, cirks nevar iztikt bez labiem un jautriem jokiem. Sanktpēterburgas klauni sasmīdinās jebkuru, pat visnopietnāko skatītāju!
Būsiet sveicināts fantastiskajā pasakā! Mēs tevi gaidām!

  • Ilgums - 1,5 h, bez pārtraukuma.
  • Izrāde notiek cirka valodā – viss būs saprotams gan latviešu, gan krievvalodīgajai publikai.
  • Bērniem līdz trīs gadiem (ieskaitot) neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez maksas

Aicinām pasākuma apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci, roku higiēnu. Izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja noteikta jebkāda veica izolācija.

Uz pasākumiem ar personalizētām biļetēm apmeklētāji aicināti ņemt līdz personu apliecinošus dokumentus, kas būs jāuzrāda pie ieejas norises vietā. Informējam, ka pasākuma organizators var veikt personas datu apstrādi.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka