Grupas “Tautumeitas” koncerttūre
Koncerts

Grupas “Tautumeitas” koncerttūre

Laiks
13. Oktobris, Svētdiena, 14:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€18 - 20
Pievienot
kalendāram
2019-10-13 14:00:00 2019-10-13 14:00:00 Europe/Riga Grupas “Tautumeitas” koncerttūre Etno mūzikas grupas “Tautumeitas” koncerttūre rudenī norisināsies vairākās Latvijas pilsētās – Rēzeknē, Cēsīs, Ventpilī un Jelgavā. Grupa… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Etno mūzikas grupas “Tautumeitas” koncerttūre rudenī norisināsies vairākās Latvijas pilsētās – Rēzeknē, Cēsīs, Ventpilī un Jelgavā. Grupa Latvijas koncerttūrei gatavojas kopš pagājušā gada septembra, kad Rīgā, koncertzālē "Palladium" notika pirmie lielie solo koncerti grupas pastāvēšanas vēsturē, kas tika pilnībā izpārdoti. Koncertos tiks izpildītas ne tikai jau zināmas dziesmas no grupas debijas albuma, bet sagaidāmi arī daži pārsteigumi kopā ar pieaicinātiem viesmāksliniekiem.

Grupa “Tautumeitas” izveidojās 2015.gadā, tās sastāvā ir sešas mūziķes – Asnate Rancāne, Aurēlija Rancāne, Ilona Dzērve, Lauma Bērza, Laura Marta Līcīte un Laura Liepiņa. Tā sākās ar tradicionālās mūzikas dziedāšanu, mēģinot pietuvoties un atdarināt teicējas. Taču - jo tuvāk gāja dziesmām, jo tuvāk dziesmas nāca pie Tautumeitām, līdz kamēr šķita dabiski tās apvienot ar visu pārējo, ko šajā pasaulē viņas ir dzirdējušas un sajutušas kā savu.

Šā gada sākumā grupas “Tautumeitas” debijas albums ar nosaukumu “Tautumeitas”  ieguva Mūzikas ierakstu gada balvu kā gada labākais etno un tautas mūzikas albums, savukārt, singls “Sadziedami” kļuva par 3. vērtīgāko dziesmu LR2 “Muzikālās bankas” dziesmu aptaujā.“Tautumeitas” ir arī koncertējušas Ķīnā, Krievijā, Šveicē, Vācijā, bet šī gada maijā ar ovācijām tika uzņemti grupas koncerti Japānā.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka