Ivo Fomina 50 gadu jubilejas koncertturneja "Nekas jau nebeidzas"
Koncerts

Ivo Fomina 50 gadu jubilejas koncertturneja "Nekas jau nebeidzas"

Laiks
26. Oktobris, Piektdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 12 -20
Pievienot
kalendāram
2018-10-26 19:00:00 2018-10-26 19:00:00 Europe/Riga Ivo Fomina 50 gadu jubilejas koncertturneja "Nekas jau nebeidzas" Rudenī vairākās Latvijas pilsētās notiks pazīstamā Liepājas rokmūziķa Ivo Fomina 50 gadu jubilejas koncertturneja "Nekas jau nebeidzas"… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Rudenī vairākās Latvijas pilsētās notiks pazīstamā Liepājas rokmūziķa Ivo Fomina 50 gadu jubilejas koncertturneja "Nekas jau nebeidzas". Koncertos Ivo gan kopā ar pavadošo grupu, gan viesiem, kuru vārdi pagaidām vēl netiek atklāti, sola atskaņot lielāko daļu dziesmu, kas skanējušas viņa rokmūziķa karjeras laikā.

"Gribu, lai tas būtu eleganti un ar glanci - sākot no tā laika, kad es, muzicējot kopā ar Tomasu Kleinu, kļuvu par to, kas tagad esmu," saka mūziķis, kurš uzstājies kopā gan ar grupām "Neptūns" un "Melnā princese", "Liepājas brāļi" u.c., un kura repertuārā bijušas Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa un citu skaņražu dziesmas. Koncertos tiks prezentēts arī jaunais albums, pie kura tapšanas Ivo Fomins pašreiz strādā un kuru laist klajā iecerēts 1.septembrī.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka