Koncertprogramma “Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš. TIKŠANĀS DAILĒ”
Koncerts

Koncertprogramma “Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš. Tikšanās Dailē”

Laiks
22. Septembris, Svētdiena, 16:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 12 - 28
Pievienot
kalendāram
2019-09-22 16:00:00 2019-09-22 16:00:00 Europe/Riga Koncertprogramma “Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš. Tikšanās Dailē” Raimonds Pauls jau piekto sezonu Mūzikas nama Daile apmeklētājus pārsteidz ar jaunu koncertu un katru reizi citu mūziķu… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Raimonds Pauls jau piekto sezonu Mūzikas nama Daile apmeklētājus pārsteidz ar jaunu koncertu un katru reizi citu mūziķu izpildījumā. “RAIMONDS PAULS un DAUMANTS KALNIŅS. TIKŠANĀS DAILĒ” programmu Maestro radījis solistam Daumantam Kalniņam, un, sadarbībā ar diriģentu un orķestra māksliniecisko vadītāju Kasparu Ādamsonu, koncertam ir iecerēts stīgu orķestra skanējums un mūziķu grupa Raimonda Macata vadībā ar Maestro Raimondu Paulu pie klavierēm.

Koncerta pirmajā daļā Maestro Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš atskaņos jaunu dziesmu ciklu ar Ineses Zanderes vārdiem. Koncerta otrajā daļā, kurā skanēs Maestro un Daumanta veidota dziesmu izlase ar latviešu dzejnieku vārdiem, muzicēs stīgu orķestris diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā, kā arī pavadošo mūziķu sastāvs Raimonds Macats, Oskars Sproģis un Artis Orubs.

Koncerts II daļās, 2 stundas un 40 minūtes ilgs.

ElektroniskiTiksanasDaile_JELGAVA.jpg


Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka