THE SOUND POETS - KLUSĀK
Koncerts

THE SOUND POETS - KLUSĀK

Laiks
11. Oktobris, Svētdiena, 15:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 22 - 12
Pievienot
kalendāram
2020-10-11 15:00:00 2020-10-11 15:00:00 Europe/Riga THE SOUND POETS - KLUSĀK PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 11. OKTOBRI ŅEMOT VĒRĀ PUBLISKO PASĀKUMU IEROBEŽOJUMUS SAKARĀ AR "COVID -19". UZZINI VAIRĀK  Lielā zāle info@kjelgava.lv

PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 11. OKTOBRI ŅEMOT VĒRĀ PUBLISKO PASĀKUMU IEROBEŽOJUMUS SAKARĀ AR "COVID -19". UZZINI VAIRĀK ŠEIT!

IEPRIEKŠ IEGĀDĀTĀS BIĻETES UZ PĀRCELTAJIEM PASĀKUMIEM BŪS DERĪGAS.

!Naudas atgriešana par biļetēm uz pārceltajiem pasākumiem netiek veikta.                                                                           

*Lēmums pieņemts balstoties uz Kultūras ministrijas un Patērētāju tiesību aizsardzības biroju izstrādātajiem regulējumu par kārtību, kādā tiks atlīdzināta par biļetēm uz ārkārtējā situācijā pārceltajiem pasākumiem iekasētā nauda.

Aicinām sekot informācijai Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” mājas lapā un sociālo tīklu kontos.


THE SOUND POETS akustiskais koncerts KLUSĀK Jelgavā
_ _ _

Pirms gada nospēlējuši koncertu Arēnā Rīga, pavadījuši kārtīgu festivālu vasaru, grupa paziņo par klusākiem pavasara plāniem - apbraukāt Latviju un sniegt akustiskus koncertus. Atkāpties no ierastā zināmu dziesmu skanējuma, izmēģināt jaunus instrumentālus salikumus un galu galā nonākt pēc iespējas nepastarpinātā kontaktā ar klausītājiem ir tas, kas jau iepriekš akustiskos koncertus darījis tik mīļus gan publikai, gan grupai.
“Kā īpašāko noteikti izceltu koncertu atmosfēru - mums tajos vienmēr ir sajūta, ka klusi sarunājamies ar katru atnākušo. Un, ja klausītājs pēc tam uzraksta personīgi, ka, šķitis, koncerts veltīts tieši viņam - mēs esam gandarīti par abpusējo sajūtu,” stāsta mūziķi.
Kāpēc “Klusāk”? “Tas, iespējams, vislabāk un vienkāršāk apraksta to, kas tur notiks - skanējuma jauda būs pieklusinātāka, bet ne mazāka, jo mēs to vienkārši vērsīsim vairāk uz iekšpusi, dziesmu jēgu un vēstījumu pārstāstot citādākās skaniskās nokrāsās.”
_ _ _

Biļetes atrodi www.thesoundpoets.lv un Biļešu Paradīzes kasēs

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka