Svētku koncerts - TAUTAS DZIESMAS / Dieva dēli. Saules meitas
Koncerts

Svētku koncerts - TAUTAS DZIESMAS / Dieva dēli. Saules meitas

Laiks
15. Novembris, Svētdiena, 14:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 15 - 25
Pievienot
kalendāram
2020-11-15 14:00:00 2020-11-15 14:00:00 Europe/Riga Svētku koncerts - TAUTAS DZIESMAS / Dieva dēli. Saules meitas Ar jaunu enerģiju šoruden Producentu grupa 7 gatavo ikgadējo Latvijas dzimšanas dienai veltīto koncertu – tautasdziesmu… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Ar jaunu enerģiju šoruden Producentu grupa 7 gatavo ikgadējo Latvijas dzimšanas dienai veltīto koncertu – tautasdziesmu programmu „DIEVA DĒLI. SAULES MEITAS”. Koncertcikls "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" pastāv nu jau divpadsmit gadus un allaž bijis muzikāli krāsains un skatītāju iemīļots.

„Izvēlētā tēma šogad nav nejauša”, atzīst koncerta “DIEVA DĒLI. SAULES MEITAS” producents Aigars Dinsbergs. „Mūsu tautas neapzinātā spēka avots atrodams tieši tautas dziesmās, un šajā laikā spēks un ticība ir patiesi nepieciešami. Tautas tradīcijās Saules meitas un Dieva dēli ir gan iedvesmotāji, gan cilvēka neredzamie palīgi. Tāpēc šodien Saules meitas ienāk mūsu pasaules dzīvē un sadzīvē, lai kopā ar Dieva dēliem ļautu katram latvietim apzināties to aizlaiku spēku, kas mīt mūsos, tautasdziesmu dvēselei atdzimt skatuves mūziķu sirdīs, lai kopā ar klausītāju sirdīm rezonētu lepnumā un pateicībā par mūsu tautu un valsti”.

DievaDeliSaulesMeitas_vizualisArNosaukumu.jpg

Programmā izvēlētās dziesmas raksturo dzīvesprieks un vitalitāte, kas mīsies ar mitoloģiski pārlaicīgo un bezgala skaisto tautas dziesmu poētisko valodu. Koncertā atkal satiksies publikas iemīļotie dziedātāji Kristīne Kārkle-Kalniņa, Andris Ērglis, Anmary, Dainis Skutelis,   Antra Stafecka un aktieris Rihards Lepers.  Līdzīgi kā pirms vairākiem gadiem tapušajā programmā „Manas tautas dziesmas” arī šoreiz tautas melodijas jaunos, etnopopa manierē veidotos aranžējumos radīs sava aroda lietpratēji - Jānis Strazds un Kristīne Kārkle-Kalniņa.. Ar viņiem kopā uz skatuves būs arī pārējie mūziķi - Edgars Kārklis, Jānis Kalniņš, Valters Sprūdžs, Miķelis Vīte un Ansis Jansons.

Iepriekšējos gados šī cikla ietvaros tapušas programmas "Mana dziesma Latvijai", "Latviešu kino un teātra zelta dziesmas", "Brīvās Latvijas dziesmas", "Manas tautas dziesmas", „Manai Dzimtenei”, „Es savai Tēvzemei”, „Manas Tautas Likteņdziesmas”, „Dod, Dieviņi” , „Pūt, vējiņi” un “Sirdspuksti”.


Aicinām pasākuma apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci, roku higiēnu. Izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja noteikta jebkāda veica izolācija.

Uz pasākumiem ar personalizētām biļetēm apmeklētāji aicināti ņemt līdz personu apliecinošus dokumentus, kas būs jāuzrāda pie ieejas norises vietā. Informējam, ka pasākuma organizators var veikt personas datu apstrādi.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka