TV3 Jāņu ieskandināšana “Gada īsākā nakts”
Koncerts

TV3 Jāņu ieskandināšana “Gada īsākā nakts”

Laiks
22. Jūnijs, Sestdiena, 20:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 10 - 18
Pievienot
kalendāram
2019-06-22 20:00:00 2019-06-22 20:00:00 Europe/Riga TV3 Jāņu ieskandināšana “Gada īsākā nakts” 22. jūnijā plkst. 20 Jelgavā, Pasta salā notiks TV3 Jāņu ieskandināšanas pasākums “Gada īsākā nakts”. Koncertā piedalīsies “Auļi”, “Double… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

22. jūnijā plkst. 20 Jelgavā, Pasta salā notiks TV3 Jāņu ieskandināšanas pasākums “Gada īsākā nakts”. Koncertā piedalīsies “Auļi”, “Double Faced Eeels”, “DaGamba”, “Framest”, “Triānas parks”, “Laime pilnīga”, “COLT”, “Dziļi violets”, “Franco Franco”, Aija Andrejeva, Dināra Rudāne, Jānis Aišpurs, Elza Rozentāle, Atis Ieviņš un daudzi citi populāri mākslinieki.

“Vasaras saulgriežos, kad diena ir visgarākā un nakts – visīsākā, pa dienu ir ļoti daudz jāizdara: jāsasien siers, jāsarūpē alus, jāuzpin vainagi un viss pārējais, kas nepieciešams Līgo nakts svinēšanai. Bet nakts ir paredzēta priekam: tad tiekamies ar draugiem, ļaujamies sarunām, dziesmām, dejām un labai mūzikai. Un, lai arī šī ir īsākā nakts, tā vienmēr paliek atmiņā visu gadu,” teic koncerta režisore Dita Torstere - Stepīte.

Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka