Ulda Marhileviča Ziemassvētku koncerts
Koncerts

Ulda Marhileviča Ziemassvētku koncerts

Laiks
27. Decembris, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 10 -18
Pievienot
kalendāram
2018-12-27 19:00:00 2018-12-27 19:00:00 Europe/Riga Ulda Marhileviča Ziemassvētku koncerts Decembrī Latvijas koncertzālēs un baznīcās izskanēs jauns Ulda Marhileviča un Guntara Rača&nbsp… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Decembrī Latvijas koncertzālēs un baznīcās izskanēs jauns Ulda Marhileviča un Guntara Rača dziesmu cikls.

Autoru tandēms Uldis Marhilevičs un Guntars Račs ir pazīstams jau ilgu laiku. Abi kopā ir radījuši ne vienu vien “Liepājas brāļu” dziesmu, kopkoru hitu “Vai tu mani dzirdi” un leģendāro “Tikai tā!”. Sadarbojušies vairāku lielākas formas darbu radīšanā koriem un solistiem.  Tas ir dziesmu cikls “Tiltiem pāri”, kas bija kā galvenais darbs Eiropas koru olimpiādes noslēguma koncertā Rīgā pērn. Tas ir dziesmu cikls Jāzepa Mediņa Rīgas 1. Mūzikas skolas zēnu korim un solistiem “Gaismas atgriešanās”, kuras izpildījumā un ierakstā piedalījās Mārtiņš Freimanis, Zigfrīds Muktupāvels un Ance Krauze, tas ir dziesmu cikls “Iedomājies”, kurā bez JMMSZK piedalījās Aija Andrejeva un Miks Dukurs, un tas ir mūzikls “Pārdotie smiekli”, kurā piedalījās Antra Stafecka, Sergejs Jēgers un daudzi, daudzi citi pazīstami latviešu populārās mūzikas un opermūzikas mākslinieki. Jaunā dziesmu cikla aizsākumi meklējami jau cikla “Iedomājies” radīšanas laikā 2010.gadā, kad vairākas no šī cikla dziesmām sāka savu patstāvīgu dzīvi, kļūstot par pieprasītām dziesmām koru koncertos, konkursos un radio. 

Jaunā dziesmu cikla epicentrā Romāna Vanaga vadītais Jāzepa Mediņa  Rīgas 1. Mūzikas skolas zēnu koradziedātāji un soliste Antra Stafecka tandēmā ar populāro dziedošo Dailes teātra aktieri Gintu Grāveli un izcili muziķi, pie klavierēm komponists Uldis Marhilevičs.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka