Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienu, Jelgavā norisināsies daudzveidīgi svētku pasākumi – koncerts Jelgavas Kultūras namā un dzimšanas dienas svinības brīvdabas koncertzālē "Mītava", valstspilsētas augstāko apbalvojumu pasniegšana, sveču kompozīcijas Hercoga Jēkaba laukumā, kā arī multimediāls uzvedums uz Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa. Svētku laikā, 17. un 18. novembrī, pilsētā tiks ierobežota satiksme.

18nov_satiksme.JPG

No 17. novembra pulksten 16 līdz 18. novembra pulksten 19 aizliegts apstāties un stāvēt Krišjāņa Barona ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai un iebrauktuvē uz Hercoga Jēkaba laukumu gar restorānu "Parks".

18. novembrī no pulksten 9 līdz 19 tiks slēgta satiksme iebrauktuvē uz Hercoga Jēkaba laukumu un no pulksten 16 līdz 19 - slēgta satiksme Krišjāņa Barona ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai (izņemot dalībniekus ar caurlaidēm). Tāpat no pulksten 17 līdz 21 satiksmei tiks slēgta Pasta sala pie tiltiņa. Pasta salas teritorijā varēs iebraukt tikai ar caurlaidēm.

Uzzināt vairāk par pasākumiem valsts svētkos iespējams ŠEIT.