Jau šo sestdien, 24. septembrī, atzīmēsim rudens atnākšanu krāšņā stādu un ražas gadatirgū Hercoga Jēkaba laukumā! Gadatirgus norisināsies no pulksten 10 līdz 15, līdztekus tam Jelgavas Kultūras nama priekšā notiks kultūras programma.

beautiful-high-angle-shot-orange-green-pumpkins-fille-don-dry-grass-min.jpg

Tradicionālajā rudens ražas un stādu gadatirgū Jelgavā pie vairāk kā 160 tirgotājiem būs iespēja iegādāties gan ierastas, gan pavisam jaunas preces. Piedāvājumā daudz un dažādi svaigie dārzeņi un augļi, kā arī jau pārstrādāti rudens velšu izstrādājumi. Gaidāms arī plašs amatnieku un mājražotāju produkcijas klāsts. Šogad tirdziņu papildina arī ekoloģiski, cilvēkam un dabai draudzīgi produkti.

Jau otro gadu tirdziņam īpaši tika aicināti pieteikties rudenī stādāmo augu tirgotāji. Jelgavā varēs iegādāties liliju sīpolus, peoniju, īrisu un zemeņu stādus, dažādas ziermcietes, krūmmellenes, augļkokus un krūmus, mārtiņrozes, krizantēmas. Piedāvājumā atradīsies īpaši plašs hortenziju klāsts. Dalību gadatirgū ir apstiprinājusi vīnogu stādaudzētava "Skāduļi", kas piedāvās vairāku šķirņu vīnogu stādus un plāno arī savu audzēto vīnogu izstādi.

Kultūras programma pie Jelgavas Kultūras nama tiks atklāta jau pulksten 10, kad apmeklētāju priekam uzstāsies BJDK “Vēja zirdziņš”, kam pulksten 10.30 sekos BDK “Ieviņa”, 11.50 dejos TDA “Lielupe”. Pulksten 11.50 un 13.35 muzikālu priekšnesumu sniegs Māsas Legzdiņas, bet 12.35 uzstāsies VPDK “Laipa”. Savukārt TDA “Diždancis” un “Ritums” kultūras nama priekšā dejos pulksten 12.50. Par svētku noskaņojumu rūpēsies arī leijerkastnieks Gatis Grīnbergs.

Jaunākie gadatirgus apmeklētāji Hercoga Jēkaba laukumā varēs iesaistīties radošajās darbnīcās, bet pie kultūras nama atradīsies poniji, piepūšamā un virtuālās realitātes atrakcija, kā arī kartingu trase.

 

 

 

Foto: Freepik