20. "Baltais" Piena paku laivu regate "Jubilejas salidojums"
Pasākums

20. "Baltais" Piena paku laivu regate "Jubilejas salidojums"

Laiks
27. Augusts, Sestdiena, 16:00
Vieta
Pasta sala
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2022-08-27 16:00:00 2022-08-27 23:00:00 Europe/Riga 20. "Baltais" Piena paku laivu regate "Jubilejas salidojums" Jau 20. reizi Jelgavā pulcēsies atraktīvākās draugu un kolēģu kompānijas, demonstrējot savu izdomu Eiropā… Pasta sala info@kjelgava.lv

Jau 20. reizi Jelgavā pulcēsies atraktīvākās draugu un kolēģu kompānijas, demonstrējot savu izdomu Eiropā vienīgajā piena paku laivu regatē. Arī šogad spraigos sacensību notikumus vērosim pašā pilsētas centrā - uz Driksas upes. Sacensību dalībnieki cīnīsies par inovatīvākās, lielākās, dizainiski augstvērtīgākās un ātrākās laivas titulu, kā arī par jubilejas “Grand Prix”.

Šoreiz regates dalībniekus varēs iepazīt ne vien parādes un ātruma braucienos Driksas ūdeņos, bet arī prezentācijās brīvdabas koncertzālē “Mītava”. Starts regatei tiks dots pulksten 19, bet vēl pirms tam pulksten 16 Pasta salā būs pieejamas atrakcijas bērniem un notiks putu balle. Brīvdabas koncertzālē “Mītava” pulksten 17 uzstāsies grupa “Pirmais kurss”, bet pulksten 18 sāksies regates atklāšana un komandu prezentācijas. Populārā mūziķe BŪŪ” koncertzālē “Mītava” uzstāsies pulksten 20, savukārt apbalvošanas ceremonija notiks pulksten 21. Īsi pēc tam, pulksten 22, ballīti iegriezīs grupa “Dakota”.

Svētkus rīko Jelgavas valstspilsēta un iestāde “Kultūra” sadarbībā ar AS “Tukuma piens”.

Ieeja bez maksas

Apmeklētājs piekrīt, ka tiks fotografēts un filmēts. Iegūtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Aplūko kā gāja iepriekš

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka

The website encountered an unexpected error. Please try again later.