Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde / M.Rihters DIEVA SALA
Izrāde

Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde / M.Rihters DIEVA SALA

Laiks
20. Maijs, Piektdiena, 20:00
Vieta
Teātra Kamerzālē
Cena
€ 4
Pievienot
kalendāram
2022-05-20 20:00:00 2022-05-20 20:00:00 Europe/Riga Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde / M.Rihters DIEVA SALA 30. aprīlī, kā arī 5. un 20. maijā Jelgavas kultūras namā notiks Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra viens no… Teātra Kamerzālē info@kjelgava.lv

30. aprīlī, kā arī 5. un 20. maijā Jelgavas kultūras namā notiks Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra viens no jaunākajiem iestudējumiem “Dieva sala”, kura režisore ir Dace Vilne. Šīs izrādes pamatā ir vācu rakstnieka Manfreda Rihtera luga, kas aplūko brīvību un tās robežas.

   “Dieva sala” vēstīs par divu grieķu jauniešu mijiedarbību ar ārpasauli 1943. gadā. “Tas ir okupācijas laiks, Otrais pasaules karš, – mēs neesam likuši uzsvaru uz konkrētu okupāciju, bet šis izteikti aktuālais temats – okupācija kā tāda šobrīd ikvienam un arī lugā liek pārvērtēt un saprast, cik tālu sniedzas katra cilvēka individuālā brīvība,” izrādes galveno vēstījumu atklāj režisore.

Par brīvības tēmu iestāsies izrādes galvenie varoņi, kurus atveidos Santa Bērziņa un Roberts Avots, bet svešinieka lomā iejutīsies Juris Puiķis.  Izrāde notiks teātra kamerzālē, jo tajā, kā skaidro režisore, ir iespējams piedzīvot daudz intīmāku mākslas pieredzi nekā Lielajā zālē.

 “Dieva sala” 30. aprīlī, 5. un 20. maijā pulksten 20 Jelgavas kultūras nama teātra kamerzālē. Drāma vienā daļā bez starpbrīža. Izrāde nav piemērota bērniem līdz 12 gadu vecumam. Izrādē tiek izmantoti specifiski (skaļi) trokšņu efekti.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka