Andrejs Osokins solo programmā "LABĀKAIS NO LABĀKĀ"
Koncerts

Andrejs Osokins solo programmā "LABĀKAIS NO LABĀKĀ"

Laiks
10. Aprīlis, Svētdiena, 17:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 8 - 12
Pievienot
kalendāram
2022-04-10 17:00:00 2022-04-10 17:00:00 Europe/Riga Andrejs Osokins solo programmā "LABĀKAIS NO LABĀKĀ" Pianists Andrejs Osokins jauno koncertprogrammu radījis ar mērķi mudināt klausītājus atgriezties koncertzālēs, tādēļ tā… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Pianists Andrejs Osokins jauno koncertprogrammu radījis ar mērķi mudināt klausītājus atgriezties koncertzālēs, tādēļ tā veidota neparastā veidā – tās pamatā izvēlētas trīs vislabākās sastāvdaļas. Pirmā no tām – paša Andreja Osokina mīļākie skaņdarbi klavierēm solo – Friderika Šopēna romantisma caurstrāvotā Pirmā balāde, Riharda Vāgnera “Izoldes mīlas nāve” no operas “Tristans un Izolde” klavierēm solo un Ferenca Lista virtuozie skaņdarbi. Otrā sastāvdaļa – klaviermūzikas un Andreja Osokina talanta cienītāju mīļākie klaviermūzikas meistardarbi, kas tiks izvēlēti īpašā aptaujā pianista sociālo tīklu kontos, kā arī koncerta laikā. Savukārt trešā, bet ne mazāk svarīgā sastāvdaļa, ir skaņdarbi “piedevās” jeb “uz bis” – tie būs plaši pazīstami, emocionāli aizkustinoši un ar savu virtuozitāti pārsteidzoši opusi. Skanēs Sergeja Rahmaņinova prelūdijas, Džordža Geršvina krāšņie džeza opusi, Jāņa Mediņa Dainas, Raimonda Tigula poētiskās miniatūras, Ludviga van Bēthovena bagatele “Elīzei” un Volfganga Amadeja Mocarta “Rondo Alla Turca” jeb 3. daļa no La mažora sonātes.

Koncertā iekļautā Sergeja Rahmaņinova Prelūdija do diēz minorā Andreja Osokina izpildījumā klausāma šeit: https://youtu.be/_cvpoi-c5Rk.

Pasaulē pieprasītais latviešu pianists Andrejs Osokins ir nozīmīgāko starptautisko pianistu konkursu un Latvijas Lielās mūzikas balvas laureāts, kurš regulāri uzstājas leģendārās Eiropas koncertzālēs gan solo koncertos, gan kopā ar orķestriem izcilu diriģentu vadībā. Andreja Osokina koncerti ir emociju, mīlestības un skaistas klaviermūzikas piesātināti, tie pārsteidz ar mūziķa pārliecinošo dažādu mūzikas stilu izjūtu, harismu un virtuozitāti, kā arī brīnišķīgām skaņdarbu interpretācijām. Pianists regulāri sniedz meistarklases Latvijā un ārvalstīs, kā arī vada savu klavieru klasi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Līdz šim izdoti četri Andreja Osokina albumi, no tiem jaunākais “Two Worlds” 2021. gadā tika nominēts prestižajai vācu klasiskās mūzikas ierakstu balvai “Opus Klassik” četrās nominācijās.

Ieeja ievērojot valstī noteiktos aktuālos ierobežojumus un noteikumus. Sekot līdzi informācijai iespējams tīmekļa vietnē www.covid19.gov.lv.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka