BTA Velozinis Akadēmija
Pasākums

BTA Velozinis Akadēmija

Laiks
13. Augusts, Sestdiena, 12:00
Vieta
Uzvaras parks
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2022-08-13 12:00:00 2022-08-13 12:00:00 Europe/Riga BTA Velozinis Akadēmija Sestdien, 13. augustā Jelgavā (Uzvaras parkā) BTA Velozinis velo trasē notiks “BTA Velozinis Akadēmija”… Uzvaras parks info@kjelgava.lv

Sestdien, 13. augustā Jelgavā (Uzvaras parkā) BTA Velozinis velo trasē notiks “BTA Velozinis Akadēmija” pasākums, kas paredzēts ģimenēm ar bērniem. Bērni un jaunieši ir aicināti piedalīties pasākumā brīvā formātā bez iepriekšējas reģistrācijas, ar velosipēdu pārvarot BTA Velozinis trases elementus un saņemot noderīgas balvas.

“BTA Velozinis Akadēmija” pasākumā no plkst. 12:00 līdz 16:00 tiek gaidīti visi interesenti, kas mēdz pārvietoties ar velosipēdu un vēlas mācīties par drošību uz ceļa. BTA Velozinis trasei nav vecuma ierobežojumu, un pasākumā tiek gaidītas visas ģimenes – gan pavisam mazie, gan jaunieši, gan pieaugušie. Trasē ģimenes gaidīs tiesneši, kas pastāstīs par BTA Velozini un parādīs, kā to pareizi izbraukt, vērtējot dalībnieku precizitāti un līdzsvara noturību. Katrs dalībnieks dāvanā saņems balvu no BTA par piedalīšanos!

BTA Velozinis trase Jelgavā ir jau teju divus gadus, un tā atrodas Uzvaras parkā. Šī trase lieliski papildina aktīvās atpūtas iespējas pilsētā ar rūpīgi izstrādātu un izglītojošu velotrasi gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas drošos apstākļos māca apgūt veloprasmes un piedāvā dažādas velospēles. BTA Velozinis trase sastāv no dažādiem modulāriem koka un metāla elementiem, kas imitē pilsētas infrastruktūru, rada izpratni par satiksmi un sagatavo tai ikvienu velobraucēju. Trase māca pārvarēt tādus šķēršļus, kā trepes, virāžas, bedres un šauras trotuāru apmalītes. Katrs trases elements ir radīts pēc iespējas precīzāk imitējot reālu pilsētvidi, lai ikviens var kļūt par pārliecinātu velobraucēju.

BTA Velozinis projekts tapa 2021. gadā sadarbībā ar AAS “BTA Baltic Insurance”, “For Better” un pašmāju velotrašu izbūves speciālistiem “Velosolutions”. Kā sociāli atbildīgs uzņēmums, BTA rūpējas par sabiedrības labklājību un drošību, atbalstot projektus, kas veicina inovāciju ieviešanu drošības uzlabošanā, jo it īpaši, ja tie ir bērni. BTA Velozinis ir lielisks piemērs tam, kā no ikdienas situācijas rodas iedvesmojoši projekti, kuros iesaistās gan privātais, gan pašvaldību sektori. Vairāk par trasi BTA Velozinis informāciju var atrast www.btavelozinis.lv.

Apmeklētājs piekrīt, ka tiks fotografēts un filmēts. Iegūtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts un translēts bez ierobežojuma.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka

The website encountered an unexpected error. Please try again later.