Plakātu izstāde DemokrātiJĀ
Izstāde

Plakātu izstāde DemokrātiJĀ

Laiks
11. Augusts - 18. Septembris
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2022-08-11 10:00:00 2022-09-18 20:00:00 Europe/Riga Plakātu izstāde DemokrātiJĀ 2022. gads ir Eiropas Jaunatnes gads, un tajā visa uzmanība vērsta uz Eiropas jauniešu lomu labākas nākotnes veidošanā… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

2022. gads ir Eiropas Jaunatnes gads, un tajā visa uzmanība vērsta uz Eiropas jauniešu lomu labākas nākotnes veidošanā. Tas sevī iekļauj arī demokrātisku nākotni ar dažādām radošām izapusmes iespējām. Izstādes plakātus veidojuši jaunieši -  Loesje radošās rakstīšanas plakātu darbnīcās visā Latvijā. Jauniešu veidoto plakātu vēstījumi neapšaubāmi būs stimuls pārdomām un interesantām sarunām par demokrātiju, vērtībām un būtisko.

Izstādes darbi tapuši biedrībai “Eiropas Kustība Latvijā” sadarbojoties ar fondu atvērtai sabiedrībai “DOTS” īstenojot projektu “DemokrātiJĀ!” Demokrātijas pamatā ir saruna. Saruna vienam ar otru, saruna ar līdzīgi vai citādi domājošiem, saruna pašam ar sevi. Un saruna sākas ar ideju, domu, notikumu.

Pirms diviem gadiem tika uzsākta jauna pilsoniska iniciatīva “Demokrātijas nedēļa”, kas ik gadu norisinās no 1. maija līdz 9. maijam. Simboliskais nosaukums “Demokrātijas nedēļa” tai tika piešķirts tādēļ, ka šī nedēļa sākas ar 1. maiju – Satversmes sapulces sasaukšanas dienu –, kurai seko 4. maijs, Neatkarības atjaunošanas diena, un noslēdzas ar 9. maiju: Eiropas dienu.

Tieši Demokrātijas nedēļas un Eiropas Jaunatnes gada vadīti Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra” aicina uz izstādi brīvdabas koncertzālē “Mītava”. Izstāde būs apskatāma bez maksas no 1.maija līdz 9.maijam, katru dienu no pulksten 10 līdz 20, bet visu atlikušo vasaras sezonu to būs iespējams aplūkot koncertu un pasākumu apmeklētājiem.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka