Prāta Vētras koncerts "Gads bez kalendāra"
Koncerts

Prāta Vētras koncerts "Gads bez kalendāra"

Laiks
23. Jūlijs, Sestdiena, 20:00
Vieta
Pļavā pretī Jelgavas pilij
Cena
€ 30 - 45
Pievienot
kalendāram
2022-07-23 20:00:00 2022-07-23 20:00:00 Europe/Riga Prāta Vētras koncerts "Gads bez kalendāra" “Nav labāka veida būt noderīgiem šajā laikā, kā tikai darot to, ko protam vislabāk – spēlējot savu mūziku. Šovasar… Pļavā pretī Jelgavas pilij info@kjelgava.lv

“Nav labāka veida būt noderīgiem šajā laikā, kā tikai darot to, ko protam vislabāk – spēlējot savu mūziku. Šovasar brauksim uz Jelgavu, lai koncertētu un atkal tiktos ar saviem klausītājiem pēc trīs gadu pārtraukuma. Tas nav bijis tikai “Gads bez kalendāra”, ir izdzīvots posms, kas uz ierastām lietām liek skatīties pilnīgi citādi. Mēs ticam, ka šie koncerti mūs saliedēs, dos cerību un atkalsatikšanās prieks iedvesmos mūs visus jaunam cēlienam,” pauž Prāta Vētras komanda.

Vasaras koncerttūre “Gads bez kalendāra” būs iespēja atbalstīt tos, kuru mājas izpostījis karš. Ukraiņi, kurus uz Latviju atvedušas bēgļu gaitas, būs koncertu goda viesi un varēs tos apmeklēt bez maksas. Ieeja koncertos būs iespējama, uzrādot Ukrainā izdotu derīgu personu apliecinošu dokumentu.

Koncertos skanēs jau iemīļotas grupas melodijas un jaunā albuma dziesmas, piemēram, “Muzikālā banka 2021” laureāte “Tur, kur Dieva kamanas slīd”, 2021. gada radio hits “Karuseļi” un citas dziesmas kopā ar īpašajiem viesiem. 

Biļetes uz koncertiem visā Latvijā pieejamas no 18. aprīļa biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv un TC Spice informācijas centrā. Iegādājoties biļeti, pieejams arī eKase.lv jaunums – biļešu apdrošināšana sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju Balcia, kas paredz naudas līdzekļu atmaksu, ja uz koncertu nav iespējams ierasties iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ. Papildu informācija par biļešu apdrošināšanu pieejama mājaslapā www.ekase.lv.

Jelgavas Kultūras nama kasē un pasākuma laikā norēķināties iespējams tikai skaidrā naudā.

 

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka