Prime Orchestra koncerts
Koncerts

Prime Orchestra koncerts

Laiks
29. Maijs, Svētdiena, 20:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 20
Pievienot
kalendāram
2022-05-29 20:00:00 2022-05-29 20:00:00 Europe/Riga Prime Orchestra koncerts Radošā "Prime Orchestra" komanda ir orķestra, rokgrupas, dīdžeja un divu solistu simbioze. Tik neparasts daudzveidīgu žanru un meistaru… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Radošā "Prime Orchestra" komanda ir orķestra, rokgrupas, dīdžeja un divu solistu simbioze. Tik neparasts daudzveidīgu žanru un meistaru apvienojums ļauj radīt ko jaunu, neparastu un tajā pašā laikā atpazīstamu no it kā jau labi zināmiem, atzītiem mūzikas darbiem. Sena, labi zināmā mūzika "Prime Orchestra" izpildījumā ieskanas jaunā veidā – vai nu apburoši spilgti un temperamentīgi, vai klasiski eleganti un tajā pašā laikā moderni.

Organizatori informē, ka "Prime Orchestra" nāk no Ukrainas, Harkivas. Kopš 2014. gada kolektīvs tika veidots World Hits projekta ietvaros un uzreiz bija ieguvis publisku atzinību un augstus kritiķu vērtējumus. Producenti Maksims Maksimenko, Jurijs Ribalka un Aleksejs Haroļskis jau no paša sākuma izvirzīja augstus un grūti sasniedzamus mērķus, taču pateicoties mūziķu talantam, meistarībai, augstajam aranžējuma līmenim un pats galvenais, patiesai profesionalitātei, mērķi tika sasniegti. Muzikālais kolektīvs jau no pirmajām izrādēm iekaroja skatītāju apbrīnu daudzās pasaules valstīs.

Jāpiebilst, ka uz doto brīdi kolektīva mūziķi atrodas Latvijā, gatavojas gaidāmajiem koncertiem, izbauda mierīgo atmosfēru un vietējo iedzīvotāju viesmīlību. Tāpat tiek informēts, ka savāktie līdzekļi tiks novirzīti palīdzības sniegšanai Ukrainas kara bēgļiem.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka