Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda koncerts
Koncerts

Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda koncerts

Laiks
25. Augusts, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 10 - 20
Pievienot
kalendāram
2022-08-25 19:00:00 2022-08-25 19:00:00 Europe/Riga Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda koncerts Koncertprogrammā “Un vairāk par mirkli mums neiegūt” uz skatuves satiksies maestro Raimonds Pauls, Latvijas Radio bigbends, dziedātāji Dināra… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Koncertprogrammā “Un vairāk par mirkli mums neiegūt” uz skatuves satiksies maestro Raimonds Pauls, Latvijas Radio bigbends, dziedātāji Dināra Rudāne un Daumants Kalniņš, aicinot baudīt Maestro Raimonda Paula mūziku, kas tapusi pagājušā gadsimta 60. un 70. gados, kad komponistam tuvi bija eksperimenti dažādos žanros un stilistikās.

Koncerta instrumentālās mūzikas daļā klausītājiem būs iespēja dzirdēt pavisam netipisku Raimondu Paulu -  skanēs džeza svītas “Kalnu skices”, “Iespaidi”, “Dienvidu akvareļi” un “Melnās krāsas”, ko pirms vairākām desmitgadēm Latvijas Radio 1. studijā ieskaņoja Raimonda Paula trio, bet šogad Latvijas Radio bigbends tām piešķīris jaunu skanējumu, pateicoties Latvijas Radio bigbenda mākslinieciskā vadītāja Kārļa Vanaga aranžijām. 

Savukārt koncerta otrajā daļā uz skatuves satiksies divi ģēniji - Raimonds Pauls un Imants Ziedonis. Klausītāju priekšā no jauna atdzims dziesmu cikls ar Imanta Ziedoņa vārdiem, kura populārākās melodijas “Nenes zvaigznes istabā”, “Lapsenes nāve”, “Cher ami”, kā arī daudzas citas, bigbenda skaņās 70. gados ietērpis Gunārs Rozenbergs, īpaši spilgti demonstrējot savu aranžētāja talantu. Imanta Ziedoņa dzeju, tērptu Maestro mūzikā, pie klausītājiem nesīs spēcīgās balss īpašniece Dināra Rudāne un klausītāju iemīļotais Daumants Kalniņš, bet pie klavierēm, kā allaž, pats Maestro Raimonds Pauls.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka

The website encountered an unexpected error. Please try again later.