Tutas Ziemassvētku koncerts "Piparkūku sirds"
Koncerts

Tutas Ziemassvētku koncerts "Piparkūku sirds"

Laiks
19. Decembris, Pirmdiena, 18:30
Vieta
Jelgavas Kultūras nams
Cena
€ 12 - 18
Pievienot
kalendāram
2022-12-19 18:30:00 2022-12-19 18:30:00 Europe/Riga Tutas Ziemassvētku koncerts "Piparkūku sirds" Tuta uzskata, ka vislabākie Ziemassvētki ir tādi, kurus var pavadīt kopā ar draugiem – Lapsu, Feneku, Āpsīti un,… Jelgavas Kultūras nams info@kjelgava.lv

Tuta uzskata, ka vislabākie Ziemassvētki ir tādi, kurus var pavadīt kopā ar draugiem – Lapsu, Feneku, Āpsīti un, protams, bērniem, kas ik dienas ar aizrautību seko līdzi “Tutas lietām” savās mājās. 

Jau atkal tuvojas Ziemassvētku laiks, un jau atkal Latvijā iemīļotā varone Tuta visus mazos tutfanus aicina uz Ziemassvētku koncertu “Piparkūku sirds”, kas bērnu un vecāku sirdis sildīja arī pagājušajā gadā. Tā kā ne visiem izdevās apmeklēt koncertu, bet citi izteikuši vēlmi to redzēt atkārtoti, arī šogad Tuta aicinās uz kopīgām dziesmām, dejām un piparkūk-sirsnīgiem Ziemassvētkiem.

Koncertā bērni varēs klausīties un dziedāt līdzi sev jau zināmajām Tutas dziesmiņām, kā arī dažnedažādām Ziemassvētku dziesmām – sākot ar latviešu tautas dziesmām un beidzot ar pasaulslavenām svētku melodijām. Koncertā piedalīsies arī Tutas dziesmu autore – Amsterdamā dzīvojošā komponiste un dziedātāja Laura Polence. Muzikālo sastāvu papildinās – dziedātājas Beāte Zviedre, Elīna Ose un Madara Orola, kā arī Staņislavs Judins (kontrabass), Rihards Goba (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (bungas), Ernests Mediņš (perkusijas), Oskars Ozoliņš (trompete) un Laura Rozenberga (trombons). Koncerta horeogrāfiju veido Rolands Meržejevskis, bet tā režisore ir Marta Selecka. Koncertu organizē bērnu satura producents “Ausma”.

Koncerta ilgums: 50 min

Koncerts paredzēts bērniem no 1 līdz 7 gadu vecumam.

Ieejas biļete nepieciešama ikvienam apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.

Pēc koncerta būs iespēja satikt koncerta varoņus – Lapsu, Feneku un Āpsīti.

Pirms un pēc koncerta darbosies “Tutas lietu” veikaliņš.

Koncerta laikā tiks fotografēts un filmēts; iegūtie audiovizuālie materiāli var tik izmantoti “Tutas lietu” publicitātes nolūkos un koncerta atspoguļojumam medijos.

 

 

 

 

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv vai sekojot QR kodam 

Capture_1.JPG

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka