Valmieras drāmas teātra viesizrāde "Kalendārs mani sauc"
Teātra izrāde

Valmieras drāmas teātra viesizrāde Andris Kalnozols "Kalendārs mani sauc"

Laiks
20. Oktobris, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 16 - 20
Pievienot
kalendāram
2022-10-20 19:00:00 2022-10-20 19:00:00 Europe/Riga Valmieras drāmas teātra viesizrāde Andris Kalnozols "Kalendārs mani sauc" 20. oktobrī plkst. 19.00 Jelgavas Kultūras namā gaidāma Valmieras teātra viesizrāde - Andra Kalnozola spožais… Lielā zāle info@kjelgava.lv

20. oktobrī plkst. 19.00 Jelgavas Kultūras namā gaidāma Valmieras teātra viesizrāde - Andra Kalnozola spožais un dzīvi apliecinošais debijas romāns “Kalendārs mani sauc” Mārtiņa Eihes režijā.

“Kalendārs mani sauc” galvenais varonis ir Oskars. Oskars zina no galvas kalendāru un katru dienu iet staigāties, jo tas viņam nāk par labu. Oskaram ir mamma, mīlestība un draugi, un par to visu viņš raksta savā dienasgrāmatā. Oskars objektīvo zināšanu trūkumu aizstāj ar subjektīvu skatījumu – tā saka mācītājs Arvīds. Oskars patīk bērniem un dulliem pensionāriem. Oskars nepieder īstenībai. Oskaram nepatīk runāt. Oskars ir izlēmis uztaisīt izrādi ar saviem draugiem par skumjām, kas piemeklē cilvēkus, kad prieks ir izrādījies vienkārši tukša tehnika. Taču, lai uztaisītu labu teātra izrādi, Oskaram ir jāsaņem drosme un visiem jāpastāsta par sevi. Tur tas suns aprakts.

Andra Kalnozola romāna “Kalendārs mani sauc” galvenais raksturs Oskars, iespējams, nekad neticētu, ka par viņu reiz taps teātra izrāde. Un tomēr viņš ir tieši tāds varonis, kāds šodien visiem nepieciešams – ar baltu dvēseli, oriģinālu skatījumu uz lietu kārtību un gaišu sirdi.

Izrādes radošajā komandā dramatizējuma autore Rasa Bugavičute-Pēce, scenogrāfe un kostīmu māksliniece Pamela Butāne, gaismu mākslinieks Gatis Priednieks – Melnacis, kustību režisors Aigars Apinis, komponists Emīls Zilberts.

Lomās: Meinards Liepiņš, Aigars Apinis, Anna Nele Āboliņa, Regīna Devīte, Mārtiņš Liepa, Mārtiņš Meiers, Inese Ramute, Diāna Krista Stafecka, Kārlis Dzintars Zahovskis.

 

Apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotogrāfēts un filmēts. Iegūtais materiāls var tikt publicēts, translēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka