Vēsturisks spiegu trilleris "Suflieris" (2022)
Kino

Vēsturisks spiegu trilleris "Suflieris" (2022)

Laiks
20. Novembris, Svētdiena, 18:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 4
Pievienot
kalendāram
2022-11-20 18:00:00 2022-11-20 18:00:00 Europe/Riga Vēsturisks spiegu trilleris "Suflieris" (2022) 1939. gada augusts. Padomju Savienība un Vācija pārsteidz pasauli, parakstot neuzbrukšanas vienošanos, kurā ietverts… Lielā zāle info@kjelgava.lv

1939. gada augusts. Padomju Savienība un Vācija pārsteidz pasauli, parakstot neuzbrukšanas vienošanos, kurā ietverts arī slepens protokols, kas nodod Baltiju un Somiju Staļina varā un ļauj Hitleram iebrukt Polijā. Pēc nedēļas sākas Otrais pasaules karš.

Tajā brīdī tiek nogalināts Igaunijas militārā izlūkdienesta aģents, kurš vadīja pretpadomju spiegošanas departamentu. Kāds avots vēstī, ka nogalinātā vīra padotais, dubultaģents no Maskavas, bijis atbildīgs par slepkavību.

Izlūkdienesta departamenta vadītājs norīko Fēliksu Kanguru, izlūkošanas aģentu, kurš pēc mīļotās sievietes traģiska zaudējuma dzīvo Helsinkos, atrast nodevēju. Atgriežoties dzimtenē, viņš visu uzmanību vērš uz trim galvenajiem aizdomās turētajiem, taču aizdomas izrādās nepamatotas. Izmeklēšana nonāk strupceļā.

 

Lomās: Priit Võigemast, Kaspars Znotiņš,  Agnese Budovska, Elmo Nüganen, Doris Tislar, Ieva Andrejevaitė, Gatis Gāga, Valentin Novopolskij, Dainis Sumišķis.

 

Treileris.  

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka

The website encountered an unexpected error. Please try again later.