Muzikāla saruna "Vakars ar..." / ĢITĀRA - piedalās Endijs Rožkalns un Jānis Kurševs
Koncerts

Muzikāla saruna "Vakars ar..." / ĢITĀRA - piedalās Endijs Rožkalns un Jānis Kurševs

Laiks
23. Janvāris, Svētdiena, 16:00
Vieta
Mazā zāle
Cena
€ 6 (vietu skaits ierobežots)
Pievienot
kalendāram
2022-01-23 16:00:00 2022-01-23 16:00:00 Europe/Riga Muzikāla saruna "Vakars ar..." / ĢITĀRA - piedalās Endijs Rožkalns un Jānis Kurševs 23.janvārī tiks aizsākts jauns pasākumu cikls “Vakars ar...” . Mazā zāle info@kjelgava.lv

23.janvārī tiks aizsākts jauns pasākumu cikls “Vakars ar...” .

Katra tikšanās reize  būs veltīta kādai īpašai tēmai vai notikumam.  Šajā pirmajā tikšanās reizē galvenā loma tiks uzticēta brīnišķīgam mūzikas instrumentam - ģitārai. Ieskatīsimies gan tās tapšanas  vēsturē, gan interesantos faktos, kas saistīti  ar to. Un, protams, pats galvenais - būs iespēja klausīties un muzikāli baudīt dažādu komponistu skaņdarbus šim instrumentam. Pasākumā piedalīsies  ģitārists Endijs Rožkalns,  kā arī  “Bērnu un jauniešu mūzikas kluba”  bijušie audzēkņi Paulis Straume un Artūrs Dāvis Ābele, kurš ir arī  Latvijas konkursa “Gada ģitārists” laureāts un Mūzikas vidusskolas audzēknis, konkursa “Gada ģitārists” laureāts  Dāvis Dzintars. Īpašais šī vakara viesis būs dziedātājs Jānis Kurševs, kurš ģitāras pavadījumā izpildīs Fr.Šūberta, G.Lorkas, Dž.Dolanda, J.Mediņa un citu komponistu dziesmas.


ZAĻAIS PASĀKUMS - Pasākumu var apmeklēt pieaugušie ar Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikātiem, ņemot līdzi arī savus nepilngadīgos bērnus. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav jāveic Covid-19 tests, savukārt, bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veiks izglītības procesa ietvaros. Kopā ar biļeti jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). 

Biļete ir jāiegādājas katram, neatkarīgi no vecuma.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka